Apie mus

Apie Svajonių namai – unikalūs namų projektai

Svajonių namai tai unikalūs namų projektai, kur kiekvienas gali rasti namo projektą sau. Galimybė turėti savus namus – kiekvieno didžiausios svajonės išsipildymas. Nuosavo namo kūrimas prasideda nuo namo projekto. Nuosavų namų norisi ne tik kokybiškų, praktiškų ir funkcionalių, tačiau ir jaukių, tokių kuriuose burtūsi šeima, girdėtųsi juokas ir nuolatos būtų gera atmosfera.

Namo projektas – vienas iš esminių dalių kuriant savus namus – jis apibrėž kokios namuose bus erdvės, kaip jos bus suprojektuotos. Derinant namo projektą galima sudėlioti svajonių namus – tokius, kokių labiausiai norisi.

Tipiniai namų projektai ant plokštinių pamatų ir konsultavimas projektavimo bei statybos klausimais yra tik dalis mūsų paslaugų – kokybiškas aptarnavimas viso statybų proceso metu – mūsų darbo esmė, kuri užtikrina, kad Jūsų svajonės virstų realybe.

Mes užtikriname kokybišką aptarnavimą viso proceso metu – nuo namo projekto suderinimo pagal Jūsų poreikius iki statybos užbaigimo. Konsultuojame pasirenkant patį namo projektą pagal jūsų gyvenamają padėtį, gyvenimo pobūdį, planuojamą namui išleisti biudžetą ir kitus poreikius. Taip pat, konsultuojame pasirenkant namo projektą atitinkančias statybines medžiagas, gaunant rangovų pasiūlymus, iškilus klausimams namo statybų metu, taip pat statybininkus, ir interjero dizainerius.
Mydreamhomuseproject.com | Svajonių namai– tai kokybiškos paslaugos viso statybų proceso metu. Tai ne tik namo projektas ant plokštuminių pamatų, kuriuo vadovaudamiesi žinosite koks jūsų namo biudžetas, tai visuma paslaugų, kurios padės, kad Jūsų svajonių namai taptų realybe.

Mūsų paslaugos:

Namų projektų parengimas:
– Tipiniai namų projektai ant plokštinių pamatų – juos galite pasirinkti iš jau esamų projektų katalogo. Projektų katalogą galite rasti namų projektų skiltyje.
– Vienetinių namo projekto ant plokštinių pamatų parengimas ir suderinimas. Vienetiniai projektai derinami atskirai, dėl jų prašome susiekti čia pateiktais kontaktais.

    Į namo projektą įeina: 
– Namo projekto brėžiniai patvirtinti inžinieriaus.
– Namo projekto vizualizacija, jei pasirinktas tipinis namo projektas.

Kitos, su namų projektais, susijusios paslaugos:
– Namo projekto suderinimas ir statybos leidimo išėmimas.
– Konsultavimas pasirenkant medžiagas.
– Konsultavimas statybų valdymas atstovaujant klientą. Mes nominuojame statybos rangovus ir pateikiame klientui patvirtintio klausimais.
– Konsultavimas rangovų parinkimo klausimais
– Individualių namų sertifikavimo paslaugos pagal tvarios statybos sertifikavimo sistemą LEED