Apie Mus

Galimybė turėti savus namus – kiekvieno didžiausios svajonės išsipildymas. Nuosavų namų norisi ne tik kokybiškų, praktiškų ir funkcionalių, tačiau ir jaukių, tokių kuriuose burtūsi šeima, girdėtųsi juokas ir nuolatos būtų gera atmosfera.

Tipiniai projektai ant plokštinių pamatų ir konsultavimas projektavimo bei statybos klausimais yra tik dalis mūsų paslaugų – kokybiškas aptarnavimas viso statybų proceso metu – mūsų darbo esmė, kuri užtikrina, kad Jūsų svajonės virstų realybe.

Mes užtikriname kokybišką aptarnavimą, nuo brėžinio suderinimo pagal Jūsų poreikius iki, statybos užbaigimo. Konsultuojame pasirenkant medžiagas, gaunant rangovų pasiūlymus, iškilusius klausimus namo statybų metu, taip pat statybininkus,
ir interjero dizainerius. mydreamhomuseproject.com – tai kokybės etalonas kokybiškos paslaugos viso statybų proceso metu, namo projektas ant plokštuminių pamatų, kuriuo vadovaudamiesi žinosite koks jūsų namo biudžetas, visa tai padės, kad Jūsų svajonių namai taptų realybe.

Mūsų paslaugos:

– Tipiniai namų projektai su plokštiniais pamatais, juos galite pasirinkti iš jau esamų projektų katalogo;
– Vienetinių nNamųo projektų ant plokštinių pamatųo parengimas ir suderinimas;

– Projekto suderinimas ir stStatybos leidimo išėmimasatybų leidimai;
– Konsultavimas pasirenkant medžiagas;
– Konsultavimas stStatybųos valdymas atstovaujant klientą. Mes nominuojame statybos rangovus ir pateikiame klientui patvirtintio klausimais;
– konsultavimas rangovų parinkimo klausimais.