Ieva

710€

Aprašymas

Vieno aukšto namo projektas Ieva yra nedidelio ploto – 193 kv. m, kompaktiškas ir pritaikytas 4-5 asmenų šeimai. Namo projektas – energetiškai efektyvus ir ekonomiškas, nes namas planuojamas ant plokštinių pamatų. Užsakovo pageidavimu, gali būti eksplotuojamas ir mansardinis aukštas.

Vieno aukšto namo projektas Ieva – penkių kambarių, vieno aukšto namas puikiai tiks ir moderniai šeimai, ir mėgstantiems aktyvų ar pasyvų gyvenimo būdą. Namo projektas pasižymi  praktišku išplanavimu: miegamoji  ir atviroji – poilsio zonos  atskirtos, virtuvė ir svetainė sujungtos –  kuriama bendra šeimos komunikavimo erdvė. Šiame vieno aukšto namo projekete patogiai suprojektuoti 4 miegamieji kambariai, vienas iš jų su atskiru vonios kambariu, kuris gali tapti suaugusiųjų miegamuoju. Namo projekte taip pat atskirai suprojektuoti garažas ir sandėliukas daiktams.

Prie šio vieno aukšto namo suprojektuota terasa puikiai tinkama vakaro pasisėdėjimams ar pietums lauke. Į namą suprojektuoti du įėjimai, papildomai – garažas sujungtas net dviem įėjimais į namą. Katilinė suprojektuota su atskirais įėjimais į garažą ir lauką.

Namo projekte, namo išorę puošia akmens masės fasadinės plytelės, stogą dengia valcuoto plieno lakštai. Gaivos išorei suteikia  gausus  pastato įstiklinimas, atveriantis  virtuvės ir poilsio zoną, namo charakteristiką pabrėžia platūs, šokolado spalvos langų apvadai, taip pat ir karpyta stogo forma.

 

Numatyta namo projekte

Aukšto planas

Pirmas aukštas

189 Kv. m.
4 Miegamieji
2 San. mazgai

Dalintis

Share