Šermukšnis

790€

Aprašymas

152 m² namo projektas šermukšnis su terasa virš garažo. Erdviame namo projekte erdvės suprojektuotos itin patogiai atsižvelgiant į gyvenimo name įpatumus, pavyzdžiui – suprojektuotas tiesioginis įėjimas iš garažo į namą, taip pat suprojektuotas antrasis – pagrindinis įėjimas į namą.

Pirmąjame namo projekto aukšte suprojekuotos šeimos erdvės – virtuvė sujungta su svetaine ir taip sukurta erdvė atitinkanti visos šeimos poreikius. Papildomai pirmąjame namo aukšte suprojektuota katilinė, sandėliukas, skalbykla ir kitos mažesnės erdvės, kurias prireikus galima perplanuoti.

Šis 152 m² namo projektas pritaikytas 4 asmenų šeimai. Antrąjame namo aukšte šeimai suprojektuoti net trys miegamieji, vonios kambarys ir didžiulė terasa, kurioje bus galima džiaugtis gero oro teikiamais malonumais.

Šis palyginti nedidelio ploto namo projektas atitiks tiek mėgstančių aktyvių gyvenimo būdą, tiek pasyvų, tiek ieškančių modernaus, tiek klasikinio stiliaus namų. Mūsų projektuotojai pasirūpins, kad namo šeimininams nieko netruktų ir savo svajonių namų kūrybos procesas būtų kuo paprastesnis ir malonesnis!

Numatyta namo projekte

Aukšto planas

Pirmo Aukšto Planas

99 Kv. m.
1 San. Mazgas

Antro Aukšto Planas

51 kv. m.
3 Miegamieji
1 San. Mazgas

Dalintis

Share